S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, MM, 850nm, 300m

https://maxcoax-multimedia-integrators-bv.odoo.com/web/image/product.template/5286/image_1920?unique=f48b48f
(0 beoordeling)

S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

91,00 € 91.0 EUR 91,00 € Exclusief BTW

91,00 € Exclusief BTW

Not Available For Sale

Deze combinatie bestaat niet.

SFP

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen